navigace novinky o seriálu postavy epizody titulky quahog fórum

  .sérii
nahoru
Long John Peter

06x12
Číslo06x12
Premiéra04. 05. 2008
Titulky

Při čekání na vyšetření Briana na veterinární klinice se Chris zamiluje do mladé sekretářky jménem Anna.

Mezitím Peter ukradne mluvícího papouška, který se mu zalíbil. Papouška nosil kamkoliv šel a Peterovi přátelé ho proto přirovnávají k pirátovi. Peter to ale vezme doslova. Převlékne se za piráta s přezdívkou "Long John Peter" a se svojí bandou terorizují Quahog. Vyplení lékárnu Morta Goldmana a svedou boj, připomínající námořní bitvu, s britským autem, převážejícím cukr a koření. Při bitvě je Peterův papoušek zraněn a umírá potupnou smrtí u veterináře.

Mezitím v kanceláři veterináře se Chris opět setká s Annou a pozve ji na rande. Jejich vztah se krásně vyvýjí, dokud Peterovi nezačne vadit, že se Chris chová k Anně jako k lidskému tvoru. Peter vysvětluje Chrisovi mužskou nadřazenost a že má k Anně chovat jako k děvce. Chris ho poslechne, ale Anna se k vůli tomu s Chrisem rozejde. Chris toho velmi lituje, ale neví jak to napravit. Lois mu poradí, že má za ní jít a vyznat jí lásku. Chris poslechne a Anně se omluví (jako důvod k návštěvě veterináře rozbije Brianovi nos židlí). Anna omluvu přijme a znovu se do Chrise zamiluje.

Pokud není uvedeno jinak, pak veškerý obsah těchto stránek, vytvořený týmem FamilyGuy.cz a jeho dalšími spolupracovníky, podléhá licenci Creative Commons Attribution - NonCommercial - ShareAlike verze 3.0.